• شناسه کاربری :

    کلمه عبوری :

پرندگان خارزار

پرندگان خارزار(1398)

خانم مک کلو با بهره‌گیرى از این افسانه شورانگیز این قصه دل‌نشین را ساز کرده است. داستان درباره دختر نوجوان و بسیار زیبایى به نام مگ است و در کنار مگ نوجوان، کشیش کاتولیک خوش‌سیمایى به نام پدر رالف زندگى مى‌کند.

نویسنده : کالین مک کالو

مترجم : امیر علی راسترو

نوبت چاپ : یازدهم

تعداد چاپ : 250

شابک : 978-964-8940-10-7

تعداد صفحات : 560

250,000 تومان

دریافت خلاصه کتاب

  • خلاصه کتاب
  • درباره نویسنده
  • درباره مترجم
  • هزینه ارسال

clomid uk success rates

clomid uk to buy

cheap accutane

accutane acne

abortion pill over the counter uk

abortion pill online

پرنده خارزار بر اساس افسانهها و داستانهایى که سینه به سینه نقل مىشود، داستان زندگى مرغکى است که تنها یک بار در زندگى خود آواز مىخواند، آوایى دلنشینتر از هر آوایى که تاکنون شنیده شده است. پرنده خارزار وقتى آشیانه خود را ترک مىگوید، همچنان در جستجو است تا خاربنى را بیابد و قلب خود را هدف تیر خارهاى آن کند و چون لحظههاى آخر فرا مىرسد، زیباترین ترانه خود را بسراید. خانم مک کلو با بهرهگیرى از این افسانه شورانگیز این قصه دلنشین را ساز کرده است. داستان درباره دختر نوجوان و بسیار زیبایى به نام مگ است و در کنار مگ نوجوان، کشیش کاتولیک خوشسیمایى به نام پدر رالف زندگى مىکند. پدر رالف همواره یار و مددکار مگ است و این همراهى و همدلى سرانجام به عشقى شورانگیز مىانجامد و از آنجا که کشیشان کاتولیک اجازه ازدواج ندارند، این عشق که هر دو سوى آن با همه وجود یکدیگر را مىطلبند، نافرجام به جاى مىماند.

کتاب در 560 صفحه در قطع وزیرى عرضه مىشود.

کالین مک کلاف (به انگلیسی: Colleen McCullough) نویسنده زن استرالیایی در 1 ژوئن 1937 در شهر ولینگتون در کشور استرالیا به دنیا آمد. پدرش اهل ایرلند بود و در سال 1920 به زلاند نو مهاجرت کرده بود و مادرش نیز اهل زلاند نو بود.
بخش‌هایی از داستان پرنده‌های خارزار (The Thorn Birds) که یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های اوست برگرفته از تاریخ خانوادگی خودش می‌باشد.
کتاب پرنده‌های خارزار یکی از پرفروش‌ترین و پر خواننده‌ترین کتاب‌های اوست به طوری که در 4 سال اول 9 میلیون نسخه از آن تنها در ایالات متحده فروخته شد.


کلیه حقوق این سایت متعلق به انتشارات سمیر می باشد.
طراحی و توسعه شرکت بهبود سامانه فرا ارتباط